ייעוץ אישי

טיפולים פרטניים

1) אימון אישי

 • דיבור מול קהל ובראיונות
 • העצמה ושיווק עצמי
 • תכנון סדר וארגון
 • השגת כלים להצטיינות בניהול
 • אינטליגנציה רגשית בעבודה
 • העצמה אישית
 • גילוי חוזקות והעצמתם
 • בחירות נכונות בהליך שינוי קריירה

 

האם תמיד רציתם להשיג את היכולות האלו? יחד, נוכל לעשות זאת. לאחר הגדרת מטרות ברורות, נשיגן בבניית תהליך מסודר שיביא אתכם רחוק ויקנה לכם כלים לכל החיים.

2) טיפול אישי דינמי

בטיפול אישי נתמקד במשאלות הרגשיות של המטופל, ובאופן שבו רוצה שהם יבואו לידי ביטוי בחייו. נקנה שליטה ובטחון על ידי הבנת המכשולים בהם הוא עלול להיתקל בדרך, ונתמודד עמם.

3) טיפול קוגניטיבי התנהגותי

טיפולי CBT עובדים בשני מישורים: למידת התנהגויות חדשות, ושינוי דפוסי חשיבה.

באמצעותם ניתן לטפל ולשפר מצבים של:

 1. חרדות – דאגה פתולוגית ומחשבות טורדניות מקשות על רבים. תרופות נגדן יוצרות תלות, ואינן מהוות פתרון מעמיק כתהליך אישי. ה-CBT זהו הטיפול הנפוץ ביותר לחרדות.
 2. פוביות – ישנן כ-500 פוביות, ביניהן חושך, טיסות ונחשים. בעבודה אינטנסיבית נבין את גיל הפריצה, ביטוייה, גורמים משפחתיים ועוד; נאמץ דפוסים אחרים ונסירה מחיי המטופל.
 3. התמכרויות – התמכרויות כגון נטילת סמים, מטילות הרס על חיי המכור וסובביו. בקליניקה נעבור טיפול בשלושה חלקים המאפשר שינוי הרגלים ושיבה למסלול.
 4. הפרעות אכילה ודימוי גוף – הבנת המרכיבים ההתנהגותיים והעיוותים הקוגניטיביים הגורמים להפרעות, יאפשרו לאפיין כלים לזיהוי דפוסים מסכנים ושליטה בהם.
 5. דכאון – מצוקה, ירידה בתפקוד ואף מחשבות אובדנות, מזיקים לחיי המטפל אך ניתנים לשינוי באמצעות טכניקות שונות, ביניהן טיפול ב-CBT והרפיה.
 6. טיפול בסטרס – אדם הדורש מעצמו רבות עלול לצבור לחצים המקשים על אושרו. את הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי בסטרס נשלב עם יוגה ומדיטציה.

 

4) טיפול זוגי

רבים מבינים את ההתחייבויות המפורשות שבנישואין, אך מופתעים להבים כי רב הנסתר על הגלוי: הציפיות של כל צד, ההיתקלות בקשייםואי הבנות חוזרות ונישנות ועוד. טיפול זוגי פסיכו-דינמי מאפשר להבין את הכוחות העומדים ביסוד ההתנהגותי ולפתור קשיים מהותיים שלעיתים אף קשה להאמין שניתנים לגישור.

5) טיפול משפחתי

טיפול משפחתי יעיל כולל שינוי המצב בהווה, עם מבט קדימה ולא נשען על העבר. על ידי הבנתהמערכת המשפחתית, המטפל יכול לשנות עמדות פנימיות והתייחסויות סובייקטיביות. השינוי יגרור אחריו שינויים חיוביים נוספים, עד שהמשפחה תקבל את הכלים הנכונים להתנהלות תקינה וטובה, לצד יכולת וויסות עצמי שתעזור לשפר את חיי היום-יום המשפחתיים.

אנו מזמינים אתכם להשיג חיים מאושרים יותר בעזרת הצוות המקצועי שלנו.

צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט