שאלות ותשובות

למה לבחור דווקא בנו למטרות ייעוץ עסקי או אישי?

בחברת הייעוץ בניהולה של לארי כהן עובדים יועצים מקצועיים בשיטות עבודה הכוללות פרדיגמות, טכניקות, ומתודות איכותיות שהוכחו מחקרית ובשטח. ניסיונה רב השנים של לארי כהן הפך אותה לאדם חד אבחנה, קשוב ובעל יכולת להעצים כל אדם וארגון שיפנה לשירותיה. השימוש בידע הנרחב ובניסיונה של לארי כהן בתחום הטיפול ובעולם העסקי, מבטיח טיפול מעמיק ויצירתי בכל אדם וסיטואציה, השקעה אישית בלקוח והשגת תוצאות רצויות. לעיתים, מספיק לראות את רשימת לקוחותינו המרוצים כדי להיווכח בכך.

באילו טכניקות משתמשים על מנת להציג תוצאות מקסימליות?

במובן העסקי, בחברת הייעוץ בניהולה של לארי כהן משתמשים בפרדיגמה פסיכולוגית וסוציולוגית ובשיטות לפיתוח מנהיגות, אסטרטגיה וחזון. איסוף המידע על נתונים משוק העבודה נעשה באמצעים אמפיריים שונים, וכלל התרשימים והטפסים שינוסחו ביחד ייכתבו לאור תוכניות ושיטות הקשורות בשוק הרלוונטי. מבחינת הייעוץ האישי, יתבצעו טכניקות של הרפייה ומדיטציה, טיפול פסיכו-דינמי וטיפול קוגניטיבי התנהגותי.

מהי הגישה הייעוצית בחברה?

חברתנו מאמינה בליווי ממוקד, תוך מתן כלים למיומנויות לחשיבה רחבה ומחוץ לקופסה, אשר ישרתו את הלקוחות הן בחייהם הפרטיים והן בחייהם העסקיים. לצוות החברה יש את הכלים לגרום לכל אדם, בכל שלב בחיים, להאמין בעצמו, לחוש שהוא מסוגל להגיע לשגשוג פנימי ולהצלחה בכל תחומי חייו; להגשמה עצמית. לארי כהן מגיעה לבית הלקוח, עובדת גם עם חברות קטנות ומתחילות, ומכינה תוכנית עסקית מפורטת לכל תהליך.

האם המשתמשים בשירותי הייעוץ ימשיכו להתקדם גם לאחריו?

מטרת החברה אינה להחזיק לפונים אליה את היד, אלא להעניק להם את הכלים ללכת, צעד אחר צעד. עסקים בתחילת הדרך, חברות משגשגות המבקשות להבטיח המשך הצלחה, אנשים שאינם בטוחים במה לעסוק, זוגות ויחידים במשבר אישי – כל מי שפונה לחברה מקבל תוכנית רחבה ומפורטת לגבי השינויים הקוגניטיביים-התנהגותיים שעליו לעבור וליישם, ולגבי תכונותיו החזקות שניתן למנף הלאה. ההצלחה תהיה מרגשת הרבה יותר כשהמתייעצים יגלו שהכלים שנרכשו בליווי, נשארים שלהם לנצח.

לארי כהן. בוא לצמוח איתנו.

 

 

צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט