ייעוץ אישי והעצמה אישית 

דמיינו לכם שיש לכם רשות להיות מאושרים ובאמת להינות מהחיים. חייכם נטולי קונפליקט ביניכם לבין עצמכם ולבין אחרים. דמיינו שאתם חיים ללא פחד לתת ביטוי לחלומותיכם. אתם יודעים מה אתם רוצים, מה אינכם רוצים ומתי אתם רוצים זאת.

אתם חופשיים לשנות את חייכם כרצונכם. אינכם חששים לבקש את מה שאתם צריכים, לומר כן או לא לכל דבר ולכל אדם.

דמיינו שאתם חיים מבלי לחשוש שאחרים ישפטו אתכם. אינכם קובעים עוד את התנהגותכםתאם למה שאחרים עשויים לחשוב עליכם. אינכם אחראים לדעות של כולם ואיש אינו שולט בכם.

דמיינו שאתם חיים מבלי לשפוט אחרים. אתם יכולים לסלוח לאחרים בקלות ולהרפות מיצר השיפוט שקיים בכם. אינכםחשים צורך להיות צודקים, ואינכם חשים צורך להוכיח שאחרים טועים.

אתם מכבדים את עצמכם ואת האחרים, והם מכבדים אתכם. דמיינו שאתם חיים בלי הפחד לאהוב או להיות אהובים.
אינכם חוששים יותר מדחייה, ואינכם חשים צורך בקבלה ובהסכמה. אתם יכולים להלך בעולם כשלבכם פתוח לחלוטין, בלי לחשוש מפגיעה.

דמיינו שאתם חיים בלי הפחד ליטול סיכונים ולחקור את החיים. אינכם חוששים לאבד דבר. אנכם פוחדים לחיות בעולם הזה, ואינכם פוחדים למות. דמיינו שאתם אוהבים את עצמכם ממש כמות שאתם. שאתם אוהבים את גופכם כמות שהוא, ואתם אוהבים את רגשותיכם כמות שהם. אתם יודעים שאתם מושלמים בדיוק כפי שאתם.

לחיות במצב של חן וחסד, מצב של אושר עילאי.מצב שבו אתם מרחפים על עננים. רואים וקולטים אהבה בכל מקום. העולם הוא מקום יפיפה ומופלא. החיים יכולים להיות קלים כאשר האהבה היא דרך חייכם. אתם יכוליםלהיות אנשים אוהבים כל הזמן. הבחירה בידכם.יתכן שלא תיהיה לכם סיבה לאהוב, אך אתם יכוליםלאהוב מפני שהאהבה גורמת לכם אושר. האהבה תעניק לכם שלווה פנימית. היא תשנה את האופן שבו אתם רואים וקולטים כל דבר.

אין שום סיבה לסבול. הסיבה היחידה לכך שאתם סובלים היא מפני שבחרתם לסבול. אם תתבוננו בחייכם תמצאו תירוצים רבים לסבלכם, אך לא תצליחו למצוא כך שום סיבה טובה. הדבר נכון גם בנוגע לאושר. הסיבה היחידה לכך שאתם מאושרים היא מפני שבחרתם להיות מאושרים. האושר הוא בחירה, וכמוהו גם הסבל.

יתכן שאיננו יכולים להימלט מהגורל האנושי, אך הבחירה בידנו: לסבול בשל גורלנו או להינות ממנו ולהיות מאושרים.צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט