גיוס כספים ומשקיעיםגיוס הון מקרנות, גופים, משקיעים פרטיים ואנג'לים, מהווה פעמים רבות מכשול בקרב עמותות, יזמים ועסקנים מכל סוג. לקוחות החברה בניהולה של לארי כהן נהנים מליווי מקצועי וצמוד, צוברים ידע מעמיק בעולם גיוס הכספים ממשקיעים, תוך התקדמות משמעותית בפן האישי והמקצועי.


מ-א' עד ת': תכנון הליכי הגיוס

רעיון טוב או מטרה נעלה הם נחוצים, אך הם לא מספיקים לגיוס כספים; עליכם לנסח חזון, מודל כלכלי שתעבדו לפיו, קהל יעד רלוונטי, להפגין הבנה בשוק ולתכנן את יעדיכם על גבי ציר זמן. התהליך והדרך להצלחה עלול להרתיע, אבל לא כאשר אתם עובדים עם חברה מהימנה ובעלת ניסיון, שמלווה אתכם במלוא תשומת הלב לכל אורך התהליך.

ידע וניסיון, לצד כלים מעשיים - לארי כהן

לאחר שנים של עיסוק בתהליכי מו"מ מורכבים כמנכ"לית, זכיינית, ויועצת צמודה של חברות, לארי כהן צברה ניסיון עשיר מאין כמוהו בכל הנוגע לשפות ארגוניות, הליכים תקציביים, הבחנה בשאיפות אישיות של משקיעים ועוד. בעבודה עם הצוות המקצועי של החברה, תבטיחו לעצמכם הצלחה מקסימלית בגיוס כספים למטרותיכם השונות, תוך הבנה מציאותית ועדכנית של התנאים בשטח וניצול הכלים המעשיים הנכונים לתהליך.

ניסוח כל סוגי הפניות, לכל סוגי המשקיעים

על מנת לגייס כספים ממשקיע, יש להבין את צרכי המיזם, לעמוד על מטרות, להבין ממי יש לגייס ואיך לפנות אל אנשים פרטיים, גופים ומוסדות. כך למשל, קרנות רבות דורשות שהפנייה הראשונית אליהם תתבצע באמצעות מכתבי סקירה, כגון בקשות LOI. בבקשות מסוג זה, יש לכתוב 1-3 עמודים בצורת כתיבה בעלת חוקים ברורים. מדובר, בעצם, במעין טיזר לפרויקט שלכם: כל המידע הרלוונטי על אודותיו יוגש בצורה מסקרנת, מגרה אך נעימה, ובאופן רהוט וישיר. כך, תצליחו לזרז את הקרן אליה תפנו להשתכנע לתרום לכם. נוסף על כך, אנו מכוונים סטארט-אפיסטים בתחילת דרכם לקבל מימון מאנג'לים (נותני מימון המשקיעים מהונם העצמי בפרויקט בו הם מאמינים). ביכולתנו לאפשר לכל פרויקט לשכנע אנג'לים מתאימים להשקיע במימון שלו.

הבנה ומיפוי של תנאי השוק, כתיבת בקשות איכותיות וקוהרנטיות, פנייה לגורמים נכונים, תשוקה ואמונה במיזם שלכם יובילו ליעד של גיוס הכספים צוות החברה מתחייב לעשות הכל על מנת להביא להצלחה שלכם.

צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט