ניהול קריירה

אימרה מפורסמת טוענת: ״אם תאהבו את העבודה שלכם, לא תצטרכו לעבוד יום אחד בחייכם״. כולנו רוצים לעסוק במקצוע שאנו אוהבים, להצטיין ככל יכולתנו, ולהרגיש שאנחנו במסלול הכי נכון. את אומנות ההחלטות המדויקות ביותר אפשר ללמוד בהדרגה, ולהרוויח ממנה לכל החיים.
העיסוק בשאלות הנוגעות לקריירה, הוא משמעותי בכינון הזהות שלנו החל משלב הילדות. "מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול?", אנו תוהים, ואצל רובנו התשובה משתנה עם הזמן: בהתאם ליכולות שאנו מגלים בעצמנו, מה שחם או רלוונטי בשוק העבודה, תחומי עניין חדשים שאנו מגלים ומתאהבים בהם וכמובן – אילוצים. בנוסף, רבים מאתנו מבקשים לשנות קריירה בחלוף השנים, אולם לא רוצים לקחת סיכון מיותר.

חברת הייעוץ בניהולה של לארי כהן מאפשרת ללקוחותיה:
  • להתאים בין הקריירה לבין הכישורים, היכולות והידע
  • למצוא את המקום שבו תוכלו להתבטא ולהצטיין
  • למנף קריירה קיימת ופוטנציאל אישי מכל סוג
  • לשנות כיוון לקריירה חדשה ומתאימה ללקוח
ניהול קריירה לטווח רחוק
אנו לא רואים קריירה רק כעבודה שמטרתה להניב כסף. כמובן שזה עיקר הסיפור, אבל בל נשכח שבתקופה בה אנו חיים, המימוש העצמי של כל אחד ואחת מאיתנו מתבטא גם בעבודה ובקריירה. אנו משקיעים בה אחוזים נכבדים מהזמן, ויש לה השלכות ממשיות על הנפש ומצב הרוח שלנו. למידת הטכניקה הטובה ביותר לקבלת החלטות, עבודה משותפת הכוללת תכנון-על של צעדים המקרבים אתכם ליעד, תעזור לכם לחיות חיים טובים יותר, רגועים יותר ומאושרים יותר. ולנהל באופן נכון את הקריירה שלכם לטווח הארוך.
מתבוננים פנימה, מתבוננים החוצה: מיפוי מצב עניינים
בכל הנוגע לניהול קריירה, הכרחי שנכיר במספר גורמים: התכונות החזקות והיכולות שלנו, השאיפות, ומנגד: שוק העבודה, מצבו כיום והפרמטרים המשפיעים עליו. אנו מתעניינים במנעד היכולות המגוון של האדם, וגם בדרכי ההגעה ליעדים שהוא מציב לעצמו. צעידה בכיוון הנכון תאפשר להשיג חיים בעלי משמעות, הנתונים לשליטה שלנו, והימנעות מטעויות. רק באמצעות תוכנית-על, הכוללת יעד ויעדי משנה, נוכל להגיע לתוצאות המשמעותיות ביותר.

בחברת הייעוץ בניהולה של לארי כהן נוקטים בטכניקות מקצועיות המשלבות ידע מעולם הפסיכולוגיה ומעורבות בלתי פוסקת בשוק העבודה הנוכחי. תנו לנו ללוות אתכם בדרך, ותוליכו את חייכם בכיוון אליו תמיד שאפתם להגיע.

צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט