ייעוץ וליווי עסקי.

ייעוץ ארגוני וליווי עסקי צמוד משפרים את מצב העסק ומביאים למינופו בשלל היבטים: הצלחה פיננסית, אווירה טובה במקום העבודה, הגברת המוטיבציה והאחדות אצל העובדים וכן הלאה. לייעוץ ארגוני כוח רב השפעה על הארגון. בואו לנצל את הכוח הזה לטובתכם.
אמרו לפנינו - ״אין חכם כבעל ניסיון״
בדיוק בשל כך, חברתנו מעסיקה את מיטב היועצים הארגוניים, הבקיאים בשוק העבודה הישראלי ומחזיקים בניסיון רב שנים בייעוץ ובליווי עסקים. באמצעות הטכניקות הייחודיות הם מעבירים ללקוחותינו תוך עבודה אישית וקולקטיבית, ניתן להחיל שינוי חיובי על כל צוות הארגון ולשפר את החיים המקצועיים באופן חסר תקדים.
השילוש הקדוש להצלחה עסקית
על מנת להצליח בעסק ככל שניתן, יש לשלב בין שלושה אלמנטים מהותיים, המספקים את "אפקט המשולש היצרני" וגוררים תוצאות משמעותיות. אפקט זה מבוסס על:
  • מערכת ההכוונה האישית של כל עובד (מחשבה)
  • הכוח המניע לפעול (רגש)
  • והתנועה עצמה (מעשים).
באמצעות מיקוד והכוונה של שלושת האלמנטים, ניתן להעלים חסמים עסקיים, בן-אישיים או פיננסיים, לפתח תודעה עסקית מעמיקה בקרב העובדים ולאפשר התפתחות עצומה בעסק ובארגון.
עובדים מרוצים = תפוקה גבוהה
להנרי ליפמנקוביץ' וקית' מק'קאנדלס הייתה תאוריה מבריקה על אופן המנהיגות הנכון בארגונים: מנהיגות מכלילה. מדובר בסוג מנהיגות שבה המנהיג גורם לעובדיו להרגיש שייכות, ומלבה את הביטוי האישי שלהם. התוצאה היא שיפור ניכר הן מבחינת ההצלחה הרווחית והמספרית והן מבחינת תשוקת העובדים להשקיע. המסקנה המתבקשת היא שהשקעה בעובדים, בהחלט תורמת להצלחה הארגון. ועל בסיס עובדה זו אנו מכוונים את בעלי העסקים לנהוג.
תכנון לעתיד
באמצעות "תוכנית חומש" שתנוסח יחד, יוגדרו יעדיה הכלכליים של העסק שלכם למשך חמש השנים הקרובות. בניתוח SWOT מעמיק ייבנה מודל רווחי המושתת על מימד חיצוני – שוק העבודה בשטח, ומימד פנימי – נקודות הכוח והחולשה של הארגון. המודל ישמש אתכם לתכנון ולניהול אסטרטגי, ולבחינה מדקדקת של הארגון לייצר יתרון תחרותי בסביבת הפעולה שלו. יחד נזהה "אורות אדומים" היכולים לצוץ עם קריאת דוחות כספיים; ננתח את הנתונים ונבנה מודל מיטבי, חדש, כדי למנוע סיכונים בפועל. בתחומי המסעדנות בפרט, ייעשה תרשים זרימה ללא הצטלבויות, כל התוכניות וההיתרים ינוסחו היטב, וכן יוגדר מעגל השירות, עץ המוצר, יועברו סימולציות ועוד.
בואו להשיג צמיחה עסקית באמצעות הייעוץ והליווי המקצועי. אף פעם לא מאוחר להתחיל להצליח.


צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט