פרופיל עסקי – לארי כהן


חברת הייעוץ בניהולה של לארי כהן מתמחה בליווי והובלה לצמיחה אישית ופיננסית. החברה פיתחה טכניקת עבודה ייחודית, השמה דגש על תהליך כולל שמתחיל באימון או בייעוץ אישי, המאפשרים מימוש עצמי של הפוטנציאל הקיים, ומשם להצלחה עסקית. החברה פותחת את שעריה בפני כל אחד ואחת, בין אם הוא אדם פרטי או חלק מחברה, המעוניין להתפתח, לצמוח ולממש את מלא הפוטנציאל הטמון בו.

על עבודה קשה ומימוש עצמי: סיפורה של לארי כהן, המייסדת והבעלים

לארי למדה פסיכולוגיה, NLP והנחיית קבוצות באנגליה, משם המשיכה לתואר שני ב-Northweastern ארה"ב  והרחיבה אופקים בקורסים למסחר מעשי ולניהול תיק אישי. בהמשך התמחתה לארי בייעוץ פרטני, ייעוץ לגופים ממשלתיים, עמותות, חברות וזכיינים וליוותה יחידים וקבוצות בהליכי כתיבת בקשות, גיוסים וקואוצ'ינג. בנוסף, כיהנה לארי כמנכ"לית חברה, כזכיינית בית קפה וכשותפה במסעדת קונספט.

"כדי להיות מצליח עליך להיות בר-מזל, או קצת משוגע, או מוכשר מאוד, או לעסוק בתחום עם צמיחה מואצת" אדוארד דה בונו, ממציא שיטת "ששת כובעי החשיבה".

למי זה מיועד?
ב-2010 הקימה לארי את חברת הייעוץ שלה על מנת לאפשר לכל אחד להגשים את עצמו, בדיוק כפי שהגשימה היא עצמה. עסקים קטנים שאינם מממשים את הפוטנציאל העסקי, אנשים פרטיים שמרגישים "תקועים" בחיים, חברות שאינן מצליחות לעשות את "קפיצת המדרגה העסקית" – כל אלו ועוד נהנים משירותי החברה וזוכים להתקדמות רבה בזכות ליווי צמוד ושוטף או ייעוץ חד פעמי, אישי ומעמיק.
שירותי החברה כוללים:

  • ייעוץ והעצמה אישית
  • בחירת קריירה וניהולה  
  • ייעוץ וליווי עסקים
  • גיוס כספים ממשקיעים ומקרנות
  • הנחיית קבוצות/סדנאות והרצאות

החזון שלנו – ההגשמה שלך
בסופו של יום החברה, בניהולה של לארי כהן, שואפת למקסם את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו. באמצעות מגוון רחב של טכניקות עבודה, מסירות והתמדה, ניסיון ויכולות מקצועיות, תביא אתכם לארי והצוות שלה למימוש עצמי, עסקי ומקצועי.

 

צור קשר


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות


טואול - בניית אתרים באינטרנט